Rolstoelvriendelijk Hotel Denemarken | Hotel Scandic Copenhagen | Buitengewoon Reizen
nlende

Hotel Scandic Copenhagen

Modern hotel in het centrum van Kopenhagen
  • Algemeen
  • Accommodatie
  • Omgeving
  • Afmetingen
  • Hulpmiddelen
  • Handig
  • Veilig & verzekerd

In het Scandic Copenhagen zit je lekker centraal, je loopt zo naar pretpark Tivoli en naar de bekende winkelstraat Strøget. Er zijn aangepaste kamers met een tussendeur, dus dit hotel is erg geschikt hotel voor gezinnen met kinderen.


Tweepersoonskamer ook met tussendeur


Modern hotel


In het centrum


Tillift en douchestoel op aanvraag

Het moderne hotel Scandic Copenhagen ligt heel centraal in het centrum van Kopenhagen, schuin tegenover het treinstation en pretpark Tivoli. Het hotel telt 18 verdiepingen en vanaf de hogere verdiepingen heb je een mooi uitzicht over de stad en het water. Binnen 10 minuten loop je in de winkelstraat Strøget en na een half uurtje wandelen door de gezellige stad sta je aan het water bij Slot Amalienborg. Pak je liever de metro? Op 10 minuten lopen van het hotel vind je het metrostation Radhuspladsen. Hotel Scandic Copenhagen is volledig rolstoeltoegankelijk en er is ook onder het personeel aandacht en kennis over toegankelijkheid.

Het hotel is modern ingericht en beschikt over een restaurant en bar. In de ochtend geniet je hier van een lekker ontbijtbuffet. Het buffet is 90 cm hoog dus ook vanuit je rolstoel makkelijk bereikbaar. De barista maakt graag een verse koffie voor je in de gezellige lobby bar, terwijl de kinderen lekker kunnen spelen in de speelruimte. In het sfeervolle restaurant kun je terecht voor een heerlijk diner, dus je hoeft ’s avonds je hotel niet meer uit.

-Je kunt je auto parkeren in een parkeergarage onder het hotel (tegen betaling).
-Fitnessruimte aanwezig en er is gratis wifi.
-Hulphonden zijn toegestaan.
-Wil je liever een ander hotel in Kopenhagen, op een ander plekje of bijvoorbeeld wat luxer? Neem gerust contact met ons op, wel hebben meer hotels in ons aanbod en helpen je graag!

Lees meer

Hotel Scandic Copenhagen beschikt over 486 kamers, waaronder 9 rolstoelaangepaste tweepersoonskamers geschikt voor maximaal 2 personen. Er zijn op aanvraag ook aangepaste kamers met een tussendeur naar een standaard kamer met kingsize bed (140 cm breed), dus dit hotel is zeer geschikt voor gezinnen.

De aangepaste kamer heeft een houten vloer en beschikt over 2 eenpersoonsbedden waarvan het hoofd- en voeteneinde verstelbaar zijn. Een tillift is op aanvraag beschikbaar. Er is een kledingroede of open kledingkast die vanuit je rolstoel bereikbaar is en ook de lichtschakelaars zitten laag.  

De rolstoeltoegankelijke badkamer heeft een onderrijdbare douche met beugels rondom en een douchestoeltje die je aan de beugels kunt hangen. Een losse douchestoel met leuning (zonder wielen) is op aanvraag beschikbaar. Het toilet heeft opklapbare beugels aan beide kanten. (foto’s badkamer op aanvraag)

Lees meer

Kopenhagen is echt een heerlijke stad waar je zeker meerdere dagen nodig hebt om alles te zien. Vooral in de zomer kun je hier zeker wat langer verblijven. Doordat de stad aan het water ligt is de sfeer heel relaxed. Overal varen bootjes en rondvaartboten, er wordt midden in de stad gezwommen en op veel plekken zijn mensen aan het picknicken, je komt hier al snel in de vakantiestemming! In het sfeervolle, oude centrum vind je veel historische gebouwen, karakteristiek gekleurde vakwerkhuizen, het Koninklijk Paleis, prachtige kastelen, mooie parken en niet te vergeten de haven met het indrukwekkende operagebouw.

Hotel Scandic Copenhagen ligt in het centrum, schuin tegenover het treinstation en pretpark Tivoli. Je wandelt vanuit het hotel zo het centrum in. Binnen 10 minuten loop je in de winkelstraat Strøget en na een half uurtje wandelen door de gezellige stad sta je aan het water bij Slot Amalienborg. Pak je liever de metro? Op 10 minuten lopen van het hotel vind je het metrostation Radhuspladsen. De metro in Kopenhagen is volledig rolstoeltoegankelijk, heel fijn om de stad snel en makkelijk te bereizen. Ook de havenbussen waarmee je Kopenhagen vanaf het water kunt bekijken zijn rolstoeltoegankelijk. De havenbus heeft 9 stops aan beide kanten van de rivier, hij vaart zigzag en maakt stops bij bijvoorbeeld Nyhavn, de Royal Library en Island Brygge.

Breng in Kopenhagen zeker een bezoek aan de kleurrijke Nyhavn, ga shoppen op Strøget, kijk naar de wisseling van de wacht bij de Amalienborg, maak een rondvaart door de grachten of wandel door het beroemde Tivoli Pretpark, vooral ’s avonds een aanrader. Dit pretpark ligt midden in de stad tegenover het hotel en is één van de oudste pretparken ter wereld. Er is in Kopenhagen veel aandacht voor toegankelijkheid. Echter, omdat de straten in het centrum wel hobbelig zijn is het aan te raden duwondersteuning te gebruiken. De meeste attracties en musea zijn rolstoeltoegankelijk, zoals bijvoorbeeld Slot Christiansborg, het Nationaal Aquarium en het Statens Museum for Kunst. Het kan soms lastig zijn om te shoppen of een restaurant te bezoeken omdat veel winkels in het oude centrum een opstap of afstapje hebben. In de zomer kun je echter bij goed weer lekker buiten zitten op één van de vele terrasjes.

Lees meer

Op basis van de laatste opgaven accommodatie.

Aantal rolstoelaangepaste kamers: 9
Afmeting van de lift: 80 - 100 cm
Breedte van de kamerdeur: 88 cm
Hoogte van het bed: ca. 57 - 60 cm
Ruimte onder het bed (afstand vloer tot bed): op aanvraag, tillift te huur
Breedte van de badkamerdeur: schuifdeur 90 cm
Hoogte van het toilet: op aanvraag

Hulpmiddelen te huur

Douchestoel
Tillift passief

Andere mogelijkheden

Rolstoelaangepaste transfers (retour)
Verzorging of verpleging

Praktische informatie

Gemiddelde reistijd vlucht: 1:25 uur, transfer 0:20 uur per taxi
Tijdsverschil: Geen
Taal: Deens
Valuta: Deense Kroon
Geldigheid paspoort: Je paspoort dient geldig te zijn tot en met de dag van terugkomst in Nederland. Je hebt geen visum nodig.
Vaccinaties: Voor reizen naar Denemarken zijn geen verplichte vaccinaties en worden voor standaardreizen geen vaccinaties aangeraden.
Covid-19: Bekijk hier de meest recente informatie voor reisadviezen.

Verzorging

Logies en ontbijt

Buitengewoon Reizen is trots lid en aangesloten bij het ANVR, SGR, SGRZ en Calamiteitenfonds
Hiermee is het boeken van je vakantie bij ons in goede handen.

Informatie over het ANVR, SGR, SGR Z & Calamiteitenfonds

Hotel Scandic Copenhagen aanvragen

Tarieven zijn op aanvraag. Vraag een reisvoorstel op maat aan.
We gaan direct beschikbaarheid en tarieven checken en komen zo snel mogelijk bij je terug.

Reisvoorstel

Media

Veelgestelde vragen Hotel Scandic Copenhagen

  • Hoe is de ligging van Hotel Scandic Copenhagen?

    Het hotel ligt zeer centraal, schuin tegenover het treinstation en pretpark Tivoli.

  • Zijn hulpmiddelen mogelijk bij Hotel Scandic Copenhagen?

    Op aanvraag kunnen we een douchestoel zonder wielen en een tillift voor je regelen.

  • Beschikt Hotel Scandic Copenhagen over een restaurant?

    Ja, het hotel beschikt over een goed restaurant en een lobby bar.

  • Zijn er ook aangepaste kamer met tussendeur in Hotel Scandic Copenhagen?

    Ja, op aanvraag zijn rolstoelaangepaste kamers met tussendeur naar een standaard kamer te boeken.




Alle rolstoelvakanties en aangepaste accommodaties in Denemarken

  • Midden-Jutland
  • Seeland
  • Kopenhagen