Het 4 sterren all-inclusive hotel DB San Antonio Hotel & Spa ligt in Qawra, aan de noordkant van Malta. Het hotel heeft een prachtig uitzicht over zee en St. Pauls Bay.
Qawra is een rustige badplaats in de gemeente St. Paul’s Bay, gelegen aan een mooie en rotsachtige baai.
DDB San Antonio Hotel & Spa heeft een prachtige inrichting, geïnspireerd op de Moorse architectuur. Het all-inclusive concept is hier zeer uitgebreid, je hebt de keuze uit wel 7 verschillende restaurants en bars, allemaal met een eigen thema! Zo kun je bij restaurant Salia terecht voor een “sharing diner”, in Tagine serveren ze heerlijke oosterse gerechten en bij restaurant Asian heb je de keuze uit een uitgebreid Aziatisch buffet. Als je van vlees houdt ben je bij het grill restaurant Qzins aan het juiste adres. De topper is een diner in het roof top restaurant Taza. Hier geniet je van de mediterrane keuken met een spectaculair uitzicht over zee. Restaurant Taza is alleen toegankelijk voor 16 jaar en ouder en is geopend van half juni t/m half september.
Het hotel beschikt over een groot zwembad met inloop met treden en een reling. Ook is er een zwembadlift. Deze tillift wordt in de winter bij het binnenbad geplaatst. Voor de kinderen is er natuurlijk een leuk zwembad met speeltoestellen. Er zijn geen opblaasobjecten toegestaan in de zwembaden.
Op het dakterras vind je een mooie infinity pool, met een prachtig uitzicht over de baai van St. Paul’s Bay. Het dakterras met pool is alleen toegankelijk voor 16 jaar en ouder en is geopend van half juni t/m half september. Het zwembad op het dakterras is niet rolstoeltoegankelijk, het dakterras zelf wel.
In de Arabisch ingerichte wellness kun je terecht voor een behandeling of om gewoon heerlijk te ontspannen in het stoombad, de sauna of de whirlpool.
Ook is er een grote fitness voor als je even lekker wilt sporten.
Verder beschikt het hotel over gratis wifi en er is een kleding was service.
Het enthousiaste animatieteam zorgt voor het nodige vertier en uiteraard is er ook een kidsclub voor kinderen tussen de 4 en 11 jaar. De tieners kunnen terecht in de gameroom waar ze lekker kunnen chillen.
Als je de boulevard oversteekt sta je bijna direct op het strand. Dit strand direct bij het hotel is alleen te bereiken via een trap met 20 treden, als je iets verder loopt naar Buggiba Perched Beach is het strand toegankelijk door middel van een ramp.
Bij Qawra Point Beach, op 15 minuten lopen van het hotel, is ook een toegankelijk strand met een speciale stoellift in zee vanaf een rotsplateau. (informatie onder voorbehoud van wijzigingen)