Dit mooie 4 sterren hotel ligt aan de rand van de gezellige badplaats Corralejo, op 700 meter van het strand.
Een heerlijke plek om te genieten van zon, zee en een gezellige badplaats! Er zijn twee zwembaden waarvan één zwembad een inloop met reling heeft.
De ruime rolstoelaangepaste kamers zijn geschikt voor 2 tot 4 personen.
Het 4 sterren hotel Labranda Bahía de Lobos ligt in Corralejo, in het noorden van Fuerteventura. Het hotel ligt op zo’n 700 meter afstand van het strand en na een wandeling van een kleine 10 minuten kom je in het leuke en autovrije centrum. Corralejo is een voormalig vissersdorp wat is uitgegroeid tot een populaire badplaats met leuke (vis) restaurantjes, bars, gezellige winkeltjes en een levendige haven.
Labranda Bahía de Lobos is een heerlijke plek om lekker te ontspannen en te genieten van de zon. Het hotel heeft twee zwembaden (zout water), waarvan één zwembad verwarmd wordt in de winter. Er is een inloop met reling in het zwembad. Natuurlijk is er ook een leuk kinderbad. Rondom de zwembaden staan fijne ligstoelen en parasols, zodat je hier gerust de hele dag kunt relaxen.
Ben je liever actief bezig? Dan kun je gebruik maken van de fitness en de tennisbaan of een potje jeu de boules, darts, biljart of tafeltennis spelen. Ook kun je bij het hotel fietsen huren. Voor de kinderen is een mini-club (4 t/m 12 jaar), minidisco en in de kleine speeltuin kunnen ze zich lekker uitleven. Overdag en ’s avonds is er regelmatig een activiteitenprogramma voor alle leeftijden.
Gratis WIFI in het hele hotel.
Tegen betaling kun je gebruik maken van de spa-faciliteiten van hotel Labranda Corralejo Village, op 350 meter afstand.
Er zijn verschillende restaurants waar je kunt genieten van allerlei lokale en internationale gerechten. Aan het zwembad ligt Restaurante Lobos Beach, een buffet restaurant met een internationale keuken waar je ook lekkere pizza’s en pasta’s kunt krijgen. In het buffet restaurant Labranda Botanic Lounge kun je elke week genieten van verschillende thema diners. Verder is er nog een poolbar en een lounge bar waar je de dag gezellig af kunt sluiten.
Tip voor de kids: Op 5 minuten loopafstand van het hotel ligt het grote waterpark Acua Park Corralejo. Met meer dan 14 attracties voor alle leeftijden is een bezoek aan dit park goed voor een hele dag waterpret. Het park is toegankelijk per rolstoel en in één van de zwembaden is een rolstoel op luchtbanden te leen, zodat je ook het water in kunt.