In het Roca Nivaria Gran Hotel geniet je van een rustige en ontspannen vakantie direct aan zee. Dobber heerlijk in de prachtige lagune pool, relax aan de rand van het zwembad en geniet van het prachtige uitzicht. Hier hoef je even helemaal niets!
Het mooie Roca Nivaria Gran Hotel ligt in de rustige zone van Playa Paraiso, ten noorden van Costa Adeje, met een prachtig panoramisch zicht op de Atlantische Oceaan en het eiland La Gomera. De omgeving is minder goed toegankelijk dan in veel andere plaatsen op Tenerife. Als je echter een mooi hotel zoekt met een gemoedelijke sfeer en gewoon lekker op het resort wilt blijven dan is dit een hele fijne plek! Zeker ook voor gezinnen met kinderen.
Het hotel ligt direct aan de zee, het kleine strand is bereikbaar via een trap maar ook via een lift. Let op: De stranden zijn hier niet rolstoeltoegankelijk!
Het kleine centrum van Playa Paraíso ligt op ongeveer 100 meter, bereikbaar via een heuvelachtige straat, duwondersteuning heb je dus wel nodig. Hier geen grote drukte of feestende vakantievangers, maar gewoon wat gezellige winkels, restaurants en barretjes.
Het hotel heeft een verwarmde (29ºC) zoutwater infinity pool die toegankelijk is door middel van een zwembadlift en een langzame inloop. Ook is er een jacuzzi en een onverwarmd zoetwaterzwembad, deze is niet toegankelijk.
Voor de kinderen is er een leuke waterpretpark met speeleiland en 2 zwembaden (beide in de winter verwarmd tot 24ºC); één zwembad voor activiteiten en een ander zwembad met 4 glijbanen, ook voor de allerkleinsten. Ook is er een mooie speeltuin waar ze zich kunnen uitleven als in een jungle, met klim- en klauterrekken, hangbruggen en glijbanen.
Ook is er een miniclub voor kinderen tussen de 4 en 12 jaar. Het dagelijkse animatieprogramma biedt activiteiten in de speelzaal, het kinderpark, de televisiezaal en op het strand. Ook is er een babyclub (tegen betaling) geschikt voor babies vanaf 10 maanden.
Terwijl de kleintjes zich vermaken, kunnen de volwassenen zich ontspannen op het ruime zonneterras, voorzien van ligbedden en schaduwrijke plekken en een bar, met een fantastisch uitzicht op de Atlantische Oceaan.
Het gevarieerde culinaire aanbod van het Roca Nivaria Gran Hotel voldoet aan ieders verwachtingen. In het hotel bevinden zich 4 restaurants; 2 met een internationaal buffet en een Spaans en een Italiaans restaurant. Gasten die halfpension of all-inclusive hebben geboekt kunnen bovendien dineren in één van de thema restaurants. In het hoofdrestaurant Garoé mogen kinderen zelf hun eten uitkiezen, hier staat namelijk een buffet klaar in de vorm van een piratenboot. Dit buffet is geopend tijdens de schoolvakanties.
Het hotel beschikt verder over 2 bars, waar je s’avonds kunt genieten van professionele shows of live pianomuziek. In de discotheek is mini-disco voor de kleintjes en worden soms shows georganiseerd.
Verder beschikt het hotel over een uitgebreide spa met een schitterend uitzicht over de oceaan. Hier kun je genieten van verschillende wellness mogelijkheden en behandelingen. Er is een Multi sportveld en er zijn 2 tennisbanen waar op aanvraag ook les wordt gegeven. Ook is er een fitnessruimte, putting-green, fietsverhuur, biljarttafel, tafeltennistafel, boogschieten en darts aanwezig.
Er is gratis wifi in het hele resort.